Ad #9765
Publish on 03-22-2019

Kontakt

Daniela Bobrovčanová
0903022362
03101
Liptovský Mikuláš

Popis

RODINNÝ PENZIÓN DANIELA
​Láka svojou polohou, príjemným prostredím a širokou škálou poskytovaných služieb. V letnom období je hosťom ponúknutý program na 14 dní.
​V objekte je parkovisko, malé športové ihrisko, detské ihrisko s preliezkami, minigolf, stolný tenis, biliard, záhradné šachy, ruské kolky, možnosť oddychu na terase so záhradným grilom, záhradný bazén a vo vzdialenosti 20 m tenisový kurt. Našou snahou je pripraviť návštevníkom príjemné chvíle oddychu a zábavy.Hosťom poskytujeme 9 izieb. Na každej izbe je: kúpeľňa, WC, chladnička, TV-sat., Wifi, pieskovisko, trampolína, kuchynský kútik, k dispozícii sú spoločenské miestnosti.
Pri príchode hostí oboznámime s možnosťami turistiky, športového vyžitia, kultúrnych pamiatok, relaxácie s programom na štrnásť dní.
Stravu je možné pripravovať v kuchyniach, alebo využiť niekoľko reštaurácií v blízkom okolí. V prípade záujmu je možné podávanie raňajok priamo v penzióne. Večer, je možnosť posedenia pri krbe a biliarde v našej slovenskej izbe .
V prípade priaznivého počasia, ponúkame záhradnú terasu s grilom, ihrisko na loptové a iné hry, biliard, minigolf, záhradný bazén, záhradné šachy, ruské kolky a stolný tenis.
V zimnom období máme výborné podmienky na zimné športy, nakoľko sa nachádzame v blízkosti turistického centra JASNÁ v Demänovskej doline so zjazdovkami na CHOPKU. Dve zjazdovky s vlekmi a zimnými atrakciami sa nachádzajú priamo v dedine.
Link: http://privatdaniela.sk/sk/