Ad #10439
Publish on 05-19-2019
Zobraziť inzeráty odjoe

Kontakt

joe
0902848269
90046
Most pri Bratislave

Popis

wifi projektor Mirascreen SILVER: bombastická vychytávka u vás doma , stačí že máte tento projektor a doma wifi ... dáte novú dimenziu vášmu telefonu i telke, pc. na prenos obrazu z mobilu na TV alebo projektor

Wifi projektor mirascreen ,je určený na bezdrôtové zdieľanie displeja vášho mobilného zariadenia na televíznej obrazovke, monitore alebo plátne (v prípade pripojenia k projektoru). MirasScreen funguje na princípe “zrkadlenia” a je kompatibilný so všetkými zariadeniami so štandardom MiraCast a Wi-Fi. Stačí ho pripojiť cez HDMI rozhranie. O výkon sa stará vykonný procesor a 128 MB pamäť RAM.

Ak/ MiraScreen pripojíte cez HDMI port k televízoru, môžete začať využívať benefity Smart TV a na obrazovke s veľkou uhlopriečkou pohodlne surfovať po webe, hrať hry, alebo prezerať fotografie a videá vo Full HD rozlíšení (pokiaľ to externé zariadenie dovoľuje).

Komunikácia medzi oboma zariadeniami (MiraScreen a telefónom) funguje cez Wi-Fi pripojenie. Šikovná pomôcka tiež dobre poslúži v spojení s projektorom, vďaka čomu dokážete vybraný obsah z mobilného zariadenia preniesť priamo na veľké plátno alebo stenu.
Zariadenie pracuje do vzdialenosti desať metrov od obrazovky.

PS: mám to otestované a fungujé to geniálne :-) , všetko z mobilu odteraz môžete pozerať priamo na TV (youtube, hry ' filmy ...)
Smart projektor Mirascreen SILVER upgrade len za 25 eur

zasielam obratom len na dobierku 1.triedou ..postovne 2.80 eur, dorucenie do 24 hod
S bezdrôtovým HDMI adaptérom MiraScreen spojte televíziu alebo projektor s notebookom, smartfónom alebo tabletom prostredníctvom Wi-Fi pripojenia. Prezrite si vaše fotografie z poslednej dovolenky na veľkej obrazovke. Pozerajte nové filmy alebo obľúbené seriály vo vysokom HD rozlíšení. Podporuje všetky zariadenia s nasledujúcimi operačnými systémami: Android 4.2+, iOS 7.0+, Mac OS X 10.9, Windows 8.1+ a všetky novšie verzie týchto systémov. Hrajte aj hry na telefóne na FULL HD obrazovke!

MIRASCREEN® SILVER, upgrade software 2019, parametre:
- CPU Processor: AM8258
- CPU Speed: 600MHz


Návod na použitie:
Prepojte Mirascreen s televíziou alebo projektorom prostredníctvom HDMI. Spojte sa s vašim smartfónom, tabletom alebo počítačom prostredníctvom Wi-Fi pripojenia. Ak televízia neposkytuje dostatok energie na nabíjanie, zapojte MirrorScreen do elektriky prostredníctvom microUSB káblu.

Technické špecifikácie:

Wi-Fi frekvencia : 2,4 GHz
Wi-Fi vzdialenosť: do 10 metrov
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Operačný systém: Linux
Procesor: AM8252B
Rýchlosť procesora: 600 MHz
Pamäť (RAM): DDR3 128 Mb
Interná pamäť: SLC 128 Mb
Podporovaný video formát: .AVI, .DIVX, .MKV, .DAT, .VOB, .MPG, . MPEG, .MOV, .MP4, .RM, .RMVB, .WMV
Podporovaný obrazový formát: .JPEG, .BMP
Podporovaný zvukový formát: .MP3, .WMA, .OGG, .WAV, .AAC
Podporovaný dokumentový formát: .PDF, Microsoft Word, Excel, PowerPoint
Vlastnosti:

Vylepšená verzia HDMI TV STICKu
Pozerajte filmy a seriály na veľkej obrazovke, Počúvajte hudbu, Zábava pre celú rodinu, Podporuje AirPlay, Miracast, DLNA štandard,
Pripojenie k TV: HDMI kábel
Vstup na nabíjanie: microUSB 2.0
Farba: SILVER
Balenie obsahuje:

1x Bezdrôtový HDMI adaptér Mirascreen original SILVER TV stick
1 x MicroUSB kábel na nabíjanie
1 x Návod na použitie (anglicky(

je to aktuálne. screen mirroring, mirrorshare, chrom

kontaktujte ma telefonicky alebo mailom vo formulári pod inzerátom

posielam na dobierku , da sa aj osobne po dohode Most pri BA, a okolie